Featureflags extensions (1.1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień
