Featureflags extensions (1.1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
