Featureflags extensions (1.1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์
