Featureflags extensions (1.1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Permissions
bg: Права
