Featureflags extensions (1.1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Permissions
es: Permisos

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Edit permissions
es: Editar permisos
