Featureflags extensions (1.1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
