Featureflags extensions (1.1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Edit permissions
fi: Muokkaa käyttöoikeuksia
