Featureflags extensions (1.1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Permissions
is: Rættindi

en: Machine name
is: Maskinnavn
