Featureflags extensions (1.1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות
