Featureflags extensions (1.1.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
