Featureflags extensions (1.1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Save
id: Simpan

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Edit permissions
id: Edit izin
