Featureflags extensions (1.1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Permissions
is: Réttindi
