Featureflags extensions (1.1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Permissions
it: Permessi

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Edit permissions
it: Modificare i permessi
