Featureflags extensions (1.1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
