Featureflags extensions (1.1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Permissions
ka: უფლებები
