Featureflags extensions (1.1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia
