Featureflags extensions (1.1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Permissions
sq: Të drejta
