Featureflags extensions (1.1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Permissions
az: İcazələr

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Edit permissions
az: İcazələri redaktə edin
