Featureflags extensions (1.1.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Permissions
be: Правы

en: Machine name
be: Машынная назва
