Featureflags extensions (1.1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
