Featureflags extensions (1.1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Permissions
el: Άδειες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών
