Featureflags extensions (1.1.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Permissions
fr: Droits

en: Machine name
fr: Nom système

en: Edit permissions
fr: Modifier les droits
