Featureflags extensions (1.1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Permissions
gl: Permisos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Edit permissions
gl: Editar permisos
