Featureflags extensions (1.1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
