Featureflags extensions (1.1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Permissions
ja: 権限

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Edit permissions
ja: 権限の編集
