Featureflags extensions (1.1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas
