Featureflags extensions (1.1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
