Featureflags extensions (1.1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Edit permissions
ro: Editează permisiuni
