Featureflags extensions (1.1.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Edit permissions
ru: Редактировать права доступа

en: Routes
ru: Маршруты
