Featureflags extensions (1.1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Machine name
sl: Strojno ime
