Featureflags extensions (1.1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД
