Featureflags extensions (1.1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Permissions
te: అనుమతులు
