Featureflags extensions (1.1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Permissions
tr: İzinler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Edit permissions
tr: İzinleri düzenle
