Featureflags extensions (1.1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
