Featureflags extensions (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Permissions
ast: Permisos
