Featureflags extensions (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Permissions
bs: Dozvole
