Featureflags extensions (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
