Featureflags extensions (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Edit permissions
hu: Jogosultságok szerkesztése
