Featureflags extensions (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
