Featureflags extensions (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
