Featureflags extensions (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Machine name
ne: मशीन नाम
