Featureflags extensions (1.1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken
