Featureflags extensions (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma
