Featureflags extensions (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Permissions
ps: اجازې
