Featureflags extensions (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Edit permissions
sv: Redigera behörigheter
