Featureflags extensions (1.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Permissions
vi: Quyền

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
