Features (5.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Types
mn: Төрлүүд

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.

en: Hide
mn: Нуух

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: User permissions
mn: Хэрэглэгчийн эрх
