Features (8.x-3.0-alpha2) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: core
et: tuum

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Core
et: Tuum

en: Components
et: Komponendid

en: Configure
et: Seadistus

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Normal
et: Tavaline

en: State
et: Olek

en: Configuration
et: Seadistus

en: Select all
et: Vali kõik

en: Filters
et: Filtrid

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Profile
et: Profiil

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: in
et: hulgas

en: Clear
et: Tühjenda

en: Features
et: Omadused

en: Missing
et: Puudub

en: Changed
et: Muudetud

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: exclude
et: välja arvatud

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Simple configuration
et: Lihtne seadistus
