Features (8.x-3.0-beta3) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
