Features (8.x-3.10) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Components
sr: Компоненте

en: Exclude
sr: Изостави

en: State
sr: Статус

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
